Strešné centrum Stavmax je už od roku 2000 oficiálnym autorizovaným predajcom strešných krytín fínskej značky Ruukki na Slovensku.

Ako hrdý partner spoločnosti Ruukki sa snažíme našim zákazníkom poskytovať prvotriedne poradenstvo a servis, pričom najdôležitejším merítkom je pre nás celková spokojnosť našich klientov. Aj vďaka vašej dôvere sa nám doteraz podarilo na Slovensku dodať strešné krytiny značky Ruukki už na viac ako 2500 domov.

Našim zákazníkom chceme vždy prinášať moderné inovatívne riešenia, preto pri našej práci používame kvalitnú japonskú laserovú techniku pre rýchle zameranie vašej strechy zo zeme bez nutnosti obhliadky strechy. Samotnú rekonštrukciu, výmenu či realizáciu novej strechy Vám zabezpečíme prostredníctvom našich skúsených certifikovaných partnerov (klampiari, tesári a pod.).

Nezdielnou súčasťou novej strechy sú aj ďalšie komponenty, preto v našej ponuke nájdete aj vysokdifúzne podstrešné fólie značky Mastermax a taktiež strešné okná a ďalšie produkty značiek Fakro a Velux.

stavmax
stavmax